BASE BROS | Projeler
Brand
Web - App - Mağaza

Mutfak, sofra ve ev tekstili kategorilerinde Türkiye ve global pazarda prestijli markalardan olan Karaca ile "Dijital Dönüşüm" kapsamında 3D-AR-VR-AI alanında farklı ürün kategorilerinde bir çok projeyi hayata geçirdik. Hem Karaca web sitesi hem de Karaca App üzerinden ziyaretçilerin kullanımına sunulan 3D-AR-AI ve Digital Showroom projelerimiz 1.5 yıllık süreç içerisinde toplamda 1 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı!

"3D Görüntüleme" ve "Artırılmış Gerçeklik (AR)" yazılımlarımız ile bu teknolojiyi en efektif kullanan Karaca için farklı konseptlerde "Digital Showroomlar" da geliştirirerek kullanıcı deneyimini farklı bir seviyeye taşıdık. Ürün lansmanlarında Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisi ile de bu deneyimleri üst seviyede tutmayı başardık. Yapay Zeka alanında ise yine bir ilke imza atarak içecek, yemek ve kokteyl tarifleri verip farklı ve özgün menüler sunan "Tarif Sihirbazı"nı geliştirdik.

Karaca Design Studio

Karaca markasının en önemli departmanlarından biri konuma gelen Karaca Design Studio ile ortaklaşa yürütülen projeler bir çok alanda ödül de almıştır.

Karaca | Web - App

3D - Artırılmış Gerçeklik (AR)

Karaca | Web - App

Digital Showroom

Karaca | Web - App

Bugün ne yapsam diye düşünme, yapay zeka destekli "Tarif Sihirbazı"nı Keşfet!

Mockup

Brand
Web - App

Bosch Mutfak Makineleri ürün kategorisindeki Mum Serie 2 ürünü 3D-AR platformunda ürünün detaylı özelliklerini keşfedebilir, ürün aksesuarlarını 3D olarak inceleyebilir ve ek oarak ana ürünle nasıl bir uyum içinde olduğunu deneyimleyebilirsiniz. Farklı renk varyasyonlarını da 3D-AR Platform üzerinden canlı olarak inceleyebilirsiniz. Ürünün ait olduğu serideki farklı modelleri ile detaylı olarak karlışatırma da yapabilirsiniz.

Yemek yapmayı sevenler için, platformumuzda Bosch Mum Serie2 ürünü ile ilişkilendirilmiş ünlü şeflerin, ilham verici ve kullanışlı bir yemek tarifleri koleksiyonu bulunmaktadır.

Bosch Mum Serisi

Dayanıklı ve uzun ömürlü "Mutfak Makineleri"ni tüm detaylarıyla 3D olarak inceleyin. Dilerseniz AR ile mutfağınızda görüntüleyin!

Bosch | Web

Özellikleri keşfet, aksesuarları 3D-AR görüntüle, ürünleri
detaylı karşılaştır.

Mockup

Brand
LCW | App

Artırılmış Gerçeklik (AR) teknolojisi ile kullanıcılara interaktif bir deneyim sunan konum tabanlı AR projemizde Türkiye haritasında efsane LC Waikiki maymununun bulundugu lokasyonlari görebilirsiniz. Bu lokasyonlara gidildiğinde "Maymunu Gör" butonu aktifleşecektir. "Artırılmış Gerçeklik" ile Maymunu görüntülediğinizde sizi eğlenceli anlar sürpriz kuponlar bekliyor!

İlk etapta İstanbul, İzmir, Ankara, Manisa, Denizli ve Aydın illerinde online olan projemiz çok yakında Türkiye'nin 81 ilinde bir çok konumda aktif olacaktır.

#efsanemaymunyollarda

Harita üzerinden efsane LC Waikiki maymununu bul, Artırılmış Gerçeklik (AR) ile görüntüle süprizleri yakala!

Mockup
Mockup

Brand
Puffy | Web

Puffy 3D-AR Studio'nun sunduğu MoodFlex yatak takımı ile evinizde yeni bir deneyim yaşayın. İnteraktif "3D Görüntüleme" aracılığıyla her detayı inceleyin ve yatağınızı nevresim ile ya da nevresimsiz görüntüleyin. Çeşitli başlık renkleri ve kumaş seçenekleriyle yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın. Nevresim takımı için sunulan çeşitli desenleri keşfedin.

Artırılmış Gerçeklik (AR) teknolojimiz ile MoodFlex yatak setlerini evinizin konforunda canlandırın.

Puffy Mood Flex

Mood Flex, geniş renk ve desen seçenekleri ile size bir baza, başlıktan çok daha fazlasını sunuyor. Kılıfındaki cırt cırtlar sayesinde pratik bir şekilde değiştirilirken, makinede yıkanabilme özelliğiyle de hijyenik bir kullanım imkanı sağlar.

Puffy | Web

Başlığını seç, nevresimlere göz at, dilediğin renkte evinde AR ile görüntüle!

Mockup

Brand
Teknosa | Web

Teknosa 3D-AR projemizde e-ticaret ile satılan ürünlerin site ziyaretçileri tarafından interaktif ve teknolojik bir şekilde deneyimlenebilmesini sağlıyoruz Telefon, bilgisayar, beyaz eşya ve ev aletleri gibi bir çok kategoride online olan 3D-AR yazılımımız markanın dijital anlamdaki vizyonuna da ek değer katmaktadır.

Hem 3D Görüntüleme hem de Artırılmış Gerçeklik (AR) teknolojisi Teknosa ile online ürün deneyiminde fark yaratmaya devam ediyoruz.

Elektronik Ürünler

Türkiye'nin teknoloji lideri Teknosa'da 3D-AR deneyimi!

Teknosa | Web

Ürün detaylarını 3D olarak görüntüle, AR teknolojisi ile evinde deneyimle!

Mockup

Brand
Koç | Müze - Sergi

“Mâzîden Âtîye Zarâfet, Osmanlı İmparatorluğu’nun Son Döneminden Cumhuriyet’in İlk Yıllarına Kadın Kıyâfetleri” ve Osmanlı el işlemeciliğin en önemli eserlerinden kabul edilen mektup ve evrak çantalarının yer aldığı "Arkadaşım İçin" sergilerindeki eserler BASE BROS ekibi tarafından 3D modelleme ve 3D tarama methodları ile dijital ortama aktarıldı.

Sergi alanında yer alan QR kodlarını okutan ziyaretçiler eserleri 3D olarak interaktif bir şekilde inceleyebilme deneyimine sahip oldular.

Abdülmecit Köşkü
Sadberk Hanım Müzesi

Osmanlı İmparatorluğu'nun son döneminden Cumhuriyet'in ilk yıllarına kadın kıyafetleri / Osmanlı İmparatorluğu mektup ve evrak çantaları

Mockup
Mockup

Brand
ttec | Web

Ttec 3D-AR projesinde, elektrikli robot süpürgeler fiziksel formun ötesine geçerek kullanıcılara benzersiz bir 3D deneyim sunmaktadır. Detaylı 3D görselleştirmeleri inceleyin, her ürünün öne çıkan özelliklerini sergileyen animasyonlarla etkileşim kurun ve ürünlerin kapasitelerini anlamak için interaktif araçlarımızdan yararlanın.

BASE BROS'un Artırılmış Gerçeklik (AR) teknolojisi ile bu yenilikleri bizzat deneyimleyin: Ürün görselleştirmenin geleceği parmaklarınızın ucunda. Bu son teknoloji ürünleri kendi ortamınızda yerleştirin ve tasarımlarını ve özelliklerini bizzat hissedin.

Smart Robot Vacuums

ttec Robi ProMaster ve Navi Pro otomatik toz boşaltma sistemli akıllı robot süpürge ve paspas ürünlerini 3D-AR olarak evinde görüntüle!

ttec | Web

Ürün özelliklerini ve fonksiyonları 3D-AR teknolojisi ile tüm detaylarıyla incele

Mockup

Brand
Addo | Web

Addo 3D-AR Studio projemizde yönetici masalarından toplantı masalarına, çalışma koltuklarından bekleme-lounge ürünlerine kadar yüzlerce ürünü 3D-AR teknolojimiz ile deneyimleyebilirsiniz. Ürünlere ait farklı renk, desen ve varyasyon seçeneklerini interaktif olarak tüm detaylarıyla inceleyebilir, AR yazılımı sayesinde ofisinizde ya da bulunduğunuz ortamda görüntüleyebilirsiniz.

Modern Ofis Mobilyaları

Addo modern ve fonksiyonel ofis mobilyaları ile tasarım-kalite anlayışıyla ürünlerini üreterek hayata geçirmektedir.

Addo | Web

Ürünlere ait tüm varyasyonları interaktif olarak 3D-AR ile detaylı inceleyip kefşet!

Mockup

Brand
Homend | Web

Homend 3D-AR projemiz markaya ait ürünleri her açıdan ve detaylı olarak 3D formatında sunarken, Artırılmış Gerçeklik (AR) teknolojisi sayesinde evlerinde benzersiz bir görsel deneyim yaşama fırsatı sunmaktadır. Bu interaktif platform, ürünlerin öne çıkan özelliklerini ve fonksiyonlarını, kullanıcıların kolayca anlayabileceği şekilde 3D pinler aracılığıyla görselleştirmektedir.

BASE BROS olarak partner markalarımıza yenilikçi ve kullanıcı dostu bir alışveriş deneyimi sağlamayı hedefliyoruz; bu da AR teknolojisinin entegrasyonuyla mümkün olmaktadır. Projemiz, kullanıcılara gerçek zamanlı ürün inceleme imkanı sağlayarak, online alışverişin sınırlarını zorlamakta ve e-ticaret alanında yeni standartlar belirlemektedir.

Gıda Hazırlama - İçecek Hazırlama

Doğru tanımlanmış fonksiyonlarla, doğru alanlarda yüksek performans gösteren ürünler.

Homend | Web

3D Görüntüleme ile her açısından detaylı incele! AR ile ürünü mutfağında görüntüle!

Mockup
Teknopark Ofis

Şehit Muhtar Mah. Mis Sok. No:24
İç Kapı No:28 / Cube Beyoğlu
34435 Beyoğlu / İstanbul

BASE BROS Bilişim Hizmetleri A.Ş.

info@basebros.com
arge@basebros.com

Bize Ulaşın +90 533 647 72 79 +90 216 415 63 463